Põhiteenused

Loe detailsemalt

Polüuretaanvahuga soojustamine

Polükarbamiidi kattematerjaliga pindade katmine

Katused
Katuste soojustamine, rekonstrueerimine ja parandamine.
Katuste soojustamisel kasutame spetsiaalset, kinnise rakustruktuuri ja suure survetaluvusega PUR vahtu. PUR vahu peale kanname kas polükarbamiid- (polyurea), polüuretaan- või akrüülpolümeerse monoliitse hüdroisoleeriva membraankatte. Need kattematerjalid on pealekantavad pritsimise meetodil, et moodustada ühes tükis monoliitne hüdroisoleeriv kate, mis on elastne, suure survetaluvusega ja sooja-, külmatsüklite vahetumisele äärmiselt vastupidavad.
Fassaadid
Fassaadide soojustamine pritsitava või injekteeritava PUR vahuga.
PUR vahtusid on erinevaid, peamiselt erinevad need oma rakustruktuuri ja tiheduse poolest. Lahtise rakustruktuuriga vaht imab endasse niiskust ja vett, kinnise rakustruktuuriga vaht aga mitte.
Sellest tulenevalt kasutatakse lahtise rakustruktuuriga vahtu reeglina kas injekteerimisel (seinte vahele), või hoone seestpoolt soojustamisel, kus PUR on kaitstud otsese niiskuse ja vee eest.
Kinnise rakustruktuuriga PUR vahtu kasutatakse väga paljude lahenduste puhul, vundamendist katusteni ja vahtude peamine erinevus kasutusvaldkonniti on nende tihedusaste, ehk kui mitu KG vahtu mahub ühte kuupmeetrisse. Kinnise rakustruktuuriga vaht on niiskus- ja veekindel ega vaja lisaks tuuletõkke -plaati, või -kilet.
Fassaadidele paigaldame nii lahtise- kui ka kinnise rakustruktuuriga vahtusid ja ka spetsiaalseid helisummutavaid vahtusid.
Töömeetodist olenevalt pakume injekteeritavat vahtu, karkassi vahele pritsitud vahtu või krohvitavat vahtu.
Vundamendid ja soklid
Vundamentide ja soklite soojustamisel kasutame ainult kinnise rakustruktuuriga PUR vahtusid. Vahud erinevad ainult oma survetaluvuse ja tiheduse poolest ning lõplik valik toimub objektist lähtuvalt.
Kui Teil on huvi vundament ja sokkel soojustada PUR vahuga siis palume kindlasti ühendust võtta ENNE sokliplaadi karkassi paigaldust.
Siseseinad, vaheseinad ja pööningud
Hoone seestpoolt soojustamiseks kasutame nii kinnise, kui ka lahtise rakustruktuuriga PUR vahtu.
Lahtise rakustruktuuriga vahtu kasutame reeglina pööningute ja katusealuste soojustamiseks, kuna vahu kulu on väiksem ja hind kliendile soodsam. Kui on vaja konstruktsiooni tugevdada siis selleks kasutame kinnise rakustruktuuriga PUR vahtu.
Lõplik materjali valik selgub objekti eripärast.
Trepid ja põrandad
Treppide katmine ja rekonstrueerimine, põrandate parandus ja katmine.
Materjalidena kasutame polükarbamiidi (polyurea), polüuretaani või epoksiidi. Materjali valik tuleneb lähtuvalt objekti vajadustest.
NÄITEKS:
Trepikojad – inimeste liikumise tõkestamine on keeruline ja oluline on töö kiirus. Selle töö puhul kasutame reeglina polükarbamiid (polyurea) kattematerjali. Materjal on kõndimiskuiv 5 minutiga, jäädavalt elastne ja ülimalt vastupidav.
Tööstuslikud põrandad – teostuskiirus on alati esikohal, kuna tööstuse seiskamine on väga kulukas. Materjalina kasutame hübriid polükarbamiidi (polyurea) mis kuivab ca 15 minutiga, lubades materjalil valguda ja tasanduda. Hübriid polükarbamiid on suure survetaluvusega, talub probleemideta rasketehnika liikumist ja lisaks on sellesse võimalik lisada klaaskuule, et pind ei oleks libe.
Ühiskasutatavad põrandad – teostuskiirus on küll oluline, kuid välimus veel olulisem. Selliste tööde puhul kasutame polüuretaan- või epoksiidvaikusid. Nende sisse saab lisada toonivat liiva, pigmenti või helbeid, et põrand ka silmale ilus oleks. Töö näeb ette põrandale tasandust, mille peale tuleb nn välimuse andev kiht, mille peale omakorda viimane läbipaistev viimistluskiht. Materjalid kuivavad minimaalselt 24h kihi kohta.
Haiglad – kasutame antistaatilist polüuretaan vaiku, mis on toonitav helveste, pigmendi või liivaga. Lõplik materjalide ja lahenduse valik sõltub alati objektist ja kliendi nõudmistest, kuid kindlasti leiame lahenduse ka kõige keerukamas olukorras.
Hüdroisolatsioon
Pakume hüdroisoleeriva membraani paigaldust betoonivalu alla, vundamentide ja soklite väliperimeetrisse. Pakume ka veega reakteeriva polüuretaani injekteerimist aukudesse, pragudesse ja mõradesse. Negatiivse surve vastu pakume koheselt kuivavat, suure survetaluvusega segu.
PEAMISED KASUTUSVALDKONNAD:
• Elementbetoonist põrandad
• Monoliitbetoonist põrandad
• Elementbetoonist vundamendid ja soklid
• Monoliitbetoonist vundamendid ja soklid
• Basseinid
• Vanad vundamendid ja soklid
• Keldrid
• Torustike läbiviigud
• Erinevate seinte kohtumispunktid
• Leiame lahenduse igale pinnale ja lekkele!
• Küsi meilt ka drenaažimatte ja komposiit-tekstiile.
Erilahendused