Tööstus ja põllumajandus hooned

Tööstushooned peavad vastama teatud standarditele. Nende hulka kuuluvad sobivad sanitaartingimused, ruumi ja konstruktsiooni kaitse liigse niiskuse eest ning korralik stabiilne temperatuur siseruumides, sõltumata aastaajast.

Sobiv mikrokliima ja piisav ventilatsioon

Loomakasvatushoonete puhul on äärmiselt oluline säilitada sobivad sanitaartingimused. Katusele ja seintele pihustatud suletud pooriga polüuretaanvaht ei ima vett ning sinna ei arene seeni ega hallitust.

Loomade tekitatud õhuniiskus (väljahingatav veeaur, väljaheited, jooginõu) ei mõjuta polüuretaanvahu seisundit negatiivselt.

Kahjurite vältimine

Kuiv õhk ja hea kaitse niiskuse eest mängivad võtmerolli toidu, eriti teravilja ladustamiseks mõeldud ladude ja hoonete puhul. Katuse, seina ja vundamentide õigesti paigaldatud isolatsioon vähendab seente või hallituse kasvu tõenäosust.

PUR isoleeriv vaht on toksikoloogia seisukohast ohutu ka loomade heaolule – see ei tekita kahjulikke aineid ega gaase.

Temperatuuri säilitamine

Polüuretaanisolatsiooni abil saate saavutada optimaalsed tingimused põllumajandushoonetes, sealhulgas karkassiga hoonetes. Selle arvukate eelistega, nagu kiire püstitus ja väike kaal, on lehtmetalli paneelidega kaetud plekist konstruktsioonil ka puudusi, nt madal soojusisolatsioonivõime või veeauru kondenseerumine seintel.

Ehitise tehniline seisukord

Polüuretaanvaht ei koorma ka konstruktsiooni, kuna on kerge. Tänu oma kõrgetele soojusisolatsiooni parameetritele piisab vaid mõne sentimeetri pihustusvahust korraliku kaitse tagamiseks. Materjal ei astu keemilistesse reaktsioonidesse teiste ainete või gaasidega.

Polüuretaan-vahtisolatsioon

Polüuretaanvaht on kiire ja suhteliselt odav meetod tööstus- ja põllumajandusrajatiste isoleerimiseks. Sellel on kõrged liimimisomadused, mis võimaldab teil seda otse rakendada peaaegu igat tüüpi lae konstruktsioonidele või seintele. See sobib igasse pinnakujusse, täites tihedalt isegi keerukate ehituskonstruktsioonide iga süvendi.

Parima lahenduse leiad konsulteerides meie meeskonnaga

Multipur OÜ

${item.title}
Privaatsustingmused Kasutustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${item.title}