Fassaadi soojustamine

Fassaadide soojustamine on üks tähtsamaid samme maja soojustamisel. See mitte ainult ei suurenda hoone energiatõhusust, vaid lisab ka muid kasutegureid. See on oluline osa hoone välisilme, vastupidavuse ja üldise sisekliima parendamise juures.

Paigaldamine

Meie kliimas peab maja niiöelda hingama nii seest välja, kui ka väljast sisse. Fassaad, mis on soojustatud avatud pooriga pur vahuga laseb sellel juhtuda, kuid samas 

Kütmise peale kulub rohkem kui 75% kogu kodu energiatarbimisest. Soojuspidavus on üks olulisematest teguritest Teie maja juures. Energiasääst on vanade hoonete renoveerimisel või uute ehitamisel oluline märksõna. Energiasäästlik maja on soe, tervislik, mugav ja hea heliisolatsiooniga.

Maja renoveerides ja soojustades on võimalik säästa rohkem kui 50% energiakuludest. Vähenda küttekulusid külmal aastaajal ja säästa energiat soojal ajal. Soojustatud maja vähendab märgatavalt ka kütmisega seotud tegevusi.

Kvaliteet ja ohutus

Pur vaht püsib oma omadustelt muutumatuna aastakümneid ning loob Teie kodusse mõnusa sisekliima ning lisaks pikendab ja kaitseb Teie maja põhikonstruktsioone väliste kahjustavate tegurite eest.

Kasutame Euroopa standarditele vastavaid ning sertifikaadiga  materjale.
Sertifitseeritud materjalid on toksikoloogia seisukohast inimestele ning loomadele ohutud, peale paigaldust ei erita nad ohtlikke aineid ega gaase. 

Parima lahenduse leiad konsulteerides meie meeskonnaga!

Fassaadi soojustamine

Energiasääst

Soojustamata fassaad on hoones üks suurimaid soojuskadude allikaid. Fassaadi soojustamine moodustab efektiivse barjääri, mis aitab hoida sooja õhku siseruumides, sellega vähendate oluliselt oma maja küttekulusid.

Ilmastikukindlus

Meie kliimas on külma ja sooja temperatuuri vaheldumine tavaline nähtus, küll aga võivad sellel olla halvad mõjud meie hoonetele ja nende konstruktsioonidele. Fassaadi soojustamine aitab luua ilmastikukindla kihi väliskeskkonna ja hoone sisekliima vahel. See vahekiht ehk soojustuskiht on eriti oluline äärmuslike ilmastikutingimuste, nagu kuumuse ja külma ja nende vaheldumise puhul.

Tervis ja vastupidavus

Soojustatud fassaad aitab ennetada niiskuse sissetungi ja vähendada hallituse ning mädaniku riski. See omakorda toetab hoone struktuurilist stabiilsust ja pikemat eluiga. Samuti parandab see hoone sisekliimat, hoides temperatuuri stabiilsena ja vähendab külmast või kuumast põhjustatud ebamugavust. See mõjutab positiivselt ka siseõhu kvaliteeti.

Väärtuse tõstmine

Energiatõhususe ja hoone üldise seisukorra parandamine suurendab oluliselt teie maja, kui kinnisvara väärtust. Soojustatud fassaadiga kodud on alati atraktiivsemad potentsiaalsetele ostjatele ja rentida soovivatele üürnikele. Fassaadi soojustamine aitab vähendada süsinikujalajälge, kuna see vähendab hoone energiatarbimist ja sõltuvust kütte- või jahutussüsteemidest. Lisaks praktilistele eelistele annab fassaadi soojustamine võimaluse muuta hoone välisilmet. Mitmekülgne valik tänapäevaseid viimistlusmaterjale võimaldab koduomanikel oma kodule valida stiilse ja kaasaegse välimuse.
Kokkuvõttes on kodu soojustamine mitmekülgne investeering, mis mõjutab oluliselt hoone energiatõhusust, tervist ja välisilmet. See on kindlasti samm kaasaegse elukeskkonna suunas, kus järjest rohkem pööratakse tähelepanu nii mugavusele, kui ka keskkonnasäästlikkusele.


Multipur OÜ

${item.title}
Privaatsustingmused Kasutustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${item.title}