Teenused

Soojustustooted põranda, seinte, vahelae, vundamendi ja katuse soojustamiseks. Pakume soojustus-ja Polyurea kattematerjale nii eramaja, kortermaja kui ka tööstushoonete mahtude tarbeks.

Fassaad

Fassaadide soojustamiseks kasutame nii avatud, kui ka suletud pooriga PUR vahtu. Tellisseina vahel olevat õhuvahet täidame injekteerimise (süstimise) meetodil.

Vundamendi soojustus

Vundamendi, sokli või keldri soojustamine PUR vahuga on lihtne ja kiire! Pureksi meeskond kasutab selleks ainult suletud pooridega PUR vahtu, mis ei ima enda sisse niiskust ja sobib kasutamiseks ka maa-alustes tingimustes.

Pööning, katus, vahelagi

Katusealuse soojustamine PUR vahuga on kiire ja lihtne. Hoone seestpoolt soojustamiseks kasutame nii avatud- kui suletud pooridega PUR vahtusid. Kasutatava materjali valik sõltub hoone eripäradest, seisukorrast ja soojapidavuse nõudest.

Polyurea tehnoloogia

Polyurea on tehnoloogia, kus kahe reaktiivkomponendi omaduste ühinedes saavutatakse kiiresti kõvenev ja äärmiselt ilmastikukindel ja elastne pinnakate, mis ei purune pindade nihkumisel. Kõvenemine toimub sekundite jooksul.

Tööstus ja põllumajandus hooned

Tööstushooned peavad vastama teatud standarditele. Nende hulka kuuluvad sobivad sanitaartingimused, ruumi ja konstruktsiooni kaitse liigse niiskuse eest ning korralik stabiilne temperatuur siseruumides, sõltumata aastaajast.

Parima lahenduse leiad konsulteerides meie meeskonnaga!

Paigaldamine

PUR vahtu paigaldatakse spetsiaalse seadme abil pritsimise või süstimise teel. Seade koos toormaterjaliga on reeglina kas kaubikus või järelhaagises ning voolik, kust vaht välja tuleb, veetakse võimalikult otse soojustatavale alale. Seega on oluline, et paigaldusbrigaadil oleks oma sõidukiga hea ligipääs hoonele.

Enne PUR vahu paigaldamist on vajalik eemaldada soojustatavalt alalt ja/või selle vahetust lähedusest kõik esemed ja sõidukid ning katta kinni kõik pinnad, mis ei tohi vahupritsmetega kokku saada (aknad, uksed jm viimistletud pinnad). Katmistööde eest vastutaja lepitakse kokku tellija ja paigaldaja vahel enne tööde alustamist.

Kvaliteet ja ohutus

Korrektselt paigaldatuna jääb PUR vaht terveks oma eluajaks inertseks ega eralda tervisele ohtlikke gaase. Ka sisaldab see spetsiaalseid lisaaineid, mis teevad temast ebasobiliku keskkonna hallitusele ning seentele.

PUR vaht

Mõnedes rakendustes on parem valik avatud pooridega PUR ja teistes rakendustes parem suletud pooridega PUR. Oluline on, et õiget asja kasutataks õiges kohas. Üldise reeglina võib järgida põhimõtet, et kivi = suletud pooridega PUR, puit = avatud pooridega PUR.

Avatud pooridega PUR

Avatud pooridega PUR vahtu kasutatakse pööningutel, seintes, lagedes, vahelagedes ja ka põrandatel, ehk siis igal pool, kus ei esine püsivat niiskust. Boonusena on avatud pooridega PUR vaht hea heliisolaator.

Suletud pooridega PUR

Suletud pooridega PUR vaht on ideaalne kasutamiseks vundamentidel, keldrites ja kohtades, kus esineb püsivat niiskust. Ka sobib see ideaalselt näiteks garaazide, merekonteinerite ning tööstushoonete soojustamiseks, kus juba õhukese kihi abil saavutatakse täielik õhutihedus ja küttekulude tuntav vähenemine.

Multipur OÜ

${item.title}
Privaatsustingmused Kasutustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${item.title}