Teenused - Pureks

Soojustustooted põranda, seinte, vahelae, vundamendi ja katuse soojustamiseks. Pakume soojustus-ja Polyurea kattematerjale nii eramaja, kortermaja kui ka tööstushoonete mahtude tarbeks.

Fassaadi soojustamine

Fassaadide soojustamine on üks tähtsamaid samme maja soojustamisel. See mitte ainult ei suurenda hoone energiatõhusust, vaid lisab ka muid kasutegureid. See on oluline osa hoone välisilme, vastupidavuse ja üldise sisekliima parendamise juures.

Vundamendi soojustus

Vundamendi soojustamine on üks olulisemaid tegevusi, mis suurendab hoone stabiilsust ja ühtlasi mängib ka väga olulist rolli energiatõhususe tagamisel. See ehitusprotsess on võtmeteguriks hoone kogu soojusisolatsioonisüsteemis ning aitab vähendada soojuskadusid. Pur vahuga on võimalik vundament säilitada stabiilsena erinevates ilmastikutingimustes, mis on eriti oluline Eesti kliimas.

Pööning, katus, vahelagi

Õige soojustamine aitab ennetada niiskuse kogunemist ja kondensatsiooni, vähendades seeläbi hallituse tekke riski. See tagab eluruumide tervislikuma sisekliima ning pikendab ka oluliselt hoone eluiga.

Polyurea tehnoloogia

Polyurea on tehnoloogia, kus kahe reaktiivkomponendi omaduste ühinedes saavutatakse kiiresti kõvenev ja äärmiselt ilmastikukindel ja elastne pinnakate, mis ei purune pindade nihkumisel. Kõvenemine toimub sekundite jooksul.

Tööstus ja põllumajandus hooned

Tööstushooned peavad vastama teatud standarditele. Nende hulka kuuluvad sobivad sanitaartingimused, ruumi ja konstruktsiooni kaitse liigse niiskuse eest ning korralik stabiilne temperatuur siseruumides, sõltumata aastaajast.

Parima lahenduse leiad konsulteerides meie meeskonnaga!

Paigaldamine

PUR vahtu paigaldatakse spetsiaalse seadme abil pritsimise või süstimise teel. Seade koos toormaterjaliga on reeglina kas kaubikus või järelhaagises ning voolik, kust vaht välja tuleb, veetakse võimalikult otse soojustatavale alale. Seega on oluline, et paigaldusbrigaadil oleks oma sõidukiga hea ligipääs hoonele.

Enne PUR vahu paigaldamist on vajalik eemaldada soojustatavalt alalt ja/või selle vahetust lähedusest kõik esemed ja sõidukid ning katta kinni kõik pinnad, mis ei tohi vahupritsmetega kokku saada (aknad, uksed jm viimistletud pinnad). Katmistööde eest vastutaja lepitakse kokku tellija ja paigaldaja vahel enne tööde alustamist.

Kvaliteet ja ohutus

Korrektselt paigaldatuna jääb PUR vaht terveks oma eluajaks inertseks ega eralda tervisele ohtlikke gaase. Ka sisaldab see spetsiaalseid lisaaineid, mis teevad temast ebasobiliku keskkonna hallitusele ning seentele.

PUR vaht

Mõnedes rakendustes on parem valik avatud pooridega PUR ja teistes rakendustes parem suletud pooridega PUR. Oluline on, et õiget asja kasutataks õiges kohas. Üldise reeglina võib järgida põhimõtet, et kivi = suletud pooridega PUR, puit = avatud pooridega PUR.

Avatud pooridega PUR

Avatud pooridega PUR vahtu kasutatakse pööningutel, seintes, lagedes, vahelagedes ja ka põrandatel, ehk siis igal pool, kus ei esine püsivat niiskust. Boonusena on avatud pooridega PUR vaht hea heliisolaator.

Suletud pooridega PUR

Suletud pooridega PUR vaht on ideaalne kasutamiseks vundamentidel, keldrites ja kohtades, kus esineb püsivat niiskust. Ka sobib see ideaalselt näiteks garaazide, merekonteinerite ning tööstushoonete soojustamiseks, kus juba õhukese kihi abil saavutatakse täielik õhutihedus ja küttekulude tuntav vähenemine.

Hinnad

PUR vahuga soojustamisel arvestatakse hinda materjali kuupmeetri kaupa. Kuna iga objekt, selle raskusaste ja ajakulu on erinevad, koostatakse ka igale tellijale eraldi hinnapakkumine.

avatud poor

Alates 

90€/m3

Suletud poor

Alates 

240€/m3

  

Multipur OÜ

${item.title}
Privaatsustingmused Kasutustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${item.title}