Tehtud tööd

Oleme pühendunud teie kodu või ärihoone energiatõhusaks ja mugavaks tegemisele. Meie meeskond on kogenud ja orienteeritud efektiivsetele soojustuslahendustele , kasutades selleks kvaliteetseid materjale ja kaasaegset tehnoloogiat.

31.mai 2023 pur vahuga soojustamine

Raili ja Sulev

Võtsin Pureksi meeskonnaga ühendust ja põhiline mure oli meie 90ndatel ehitatud maja soojustuses. Tunda oli seda, kui hommikul teiselt korruselt alla tulin. Korruste vahel võis temperatuuri erinevus olla 4-5 kraadi kindlasti. Saime Pureksi meeskonnaga esialgu kokku ja vaatasime maja üle, saime konsultatsiooni ja nemad hindasid, kuidas on kõige efektiivsem viis maja soojaks ja temperatuur majas ühtlaseks saada. Hiljem, kui tööd pihta hakkasid, nägime et maja vana soojustus oli pea olematu, külmasillad olid tohutud, olime siiamaani lihtsalt õhku kütnud. Esimene hommik peale soojustamist alla tulles olin juba üllatunud, kui ühtlane tundus maja temperatuur. Otsustasime ka maja väljast uuendada ja kogu selle lahenduse saime ka nende poolt. Suhtlus oli meeldiv ja tööd kulgesid sujuvalt, oleme tänulikud ja kuna praegu on suvi, siis naudime oma uut terrassi aga talvel naudime sooja tuba.
06.aug 2022 Fassaad

Suvila Peipsi kaldal

Armas väike suvila otse Peipsi järve kaldal. Maja sai suurele probleemile lahenduse ning maja omaniku sõnul vähenes oluliselt ka maja soojana hoidmise energiakulu.
Majas olles on reaalselt tunda meeldivat sisekliimat ning olgugi, et tihti puhub Peipsi järve ääres vali tuul, siis toas olles see meid ei heiduta. Samuti on loonud pur vahu omadus heli summutada mõnusalt rahuliku tunde.
01.aug 2022 Fassaad Katus

Elamu Harjumaal

Järjekordne õnnestunud projekt energiakulude madalamale viimisest.
Maja soojustamisse tuleb suhtuda, kui investeeringusse. Tihtipeale osutuvad läbimõtlematud tegevused ja odavamad lahendused hiljem kulukamaks. Selle maja puhul vahetati välja vana soojustusmaterjal, mis ei olnud enam just kõige soojapidavam.
13.juuli 2023 Katus

Tööstushoone Tartus

Selle laohoone eesmärk on hoida kaubad stabiilses sisekliimas, see on kriitilise tähtsusega toodete säilimise mõttes ja oleme saavutatud tulemusega väga rahul ning tänulikud Pureksi asjalikule meeskonnale!
Tulevikus on plaanis kindlasti koostööd veel jätkata ning nende teenuseid kasutada.

Partnerid

17.apr 2024 vundamendi soojustamine ja hüdroisolatsioon

Vundamendi hüdroisolatsioon ja soojustamine

Algusest lõpuni lahendus vundamendi soojustamise ja hüdroisolatsiooniga eramul Tartus. Meiega võeti ühendust murega, et maja on talvel nii külm, et siiamaani on elanikud olnud isegi sunnitud talveks üürima korterit. 
Vaatasime maja nii seest, kui ka väljast üle, tegime vajalikud protseduurid ja mõõdistamised ning koostasime tööde plaani. Alustasime maja alustalast ehk vundamendist ning järgmine etapp on hoone fassaadi soojustamine ning viimistlemine. Kuna hoovis on ruumi kohati vähe, siis esialgu tundus vundamendi soojustamine ja hüdroisolatsioon päris keeruline ettevõtmine aga kõik on tehtav ja lihtsalt tuleb otsast alustada. Hoonet ümbritsev pinnas sisaldas savi ning selletõttu oli vesi aastate jooksul uuristanud käiguteed otse vastu vundamenti ning seda kahjustama pääsenud. Probleemsete kohtadega tegelesime eraldi ning eraldi võtetega ja kõrvaldasime need. Täitsime lahtikaevatud osa liivaga ning korrigeerisime kaldeid majast eemale, ühtlasi valasime vundamendile betoonist panduse, mis omakorda aitab kaasa sademevee vundamendist eemale juhtimisele. 
04.apr 2024 põranda soojustamine

Soojustatud põrand

Garaažipealse põranda soojustamine. Lisaks tihedale soojustuskihile annab avatud pooriga PUR vaht ka hea helisummutuse tulevasse ruumi.
06.mai 2024 soojustamine väljastpoolt

Elamu soojustamine väljastpoolt

Maja omanikul Viktoril oli ette võetud maja täielik renoveerimine. Kui projekt jõudis soojustamiseni otsustas Viktor peale pikka ja põhjalikku uurimustööd, et soovib oma elamu soojustada PUR vahuga. Viktor sai meie kontaktid läbi soovituse ning võttis meiega ühendust, seejärel kohtusime tema kinnistul ja panime paika täpse tööde plaani, kuidas ja milliste materjalidega saavutada tema eesmärk kõige efektiivsemalt. Lisaks sai maja omanik meie kogenud meeskonnalt ka vajalikke näpunäiteid, kuidas peale PUR vahuga soojustamist edasi minna, et hoone piirdetarindite soojustus, põhikonstruktsioon ning kattematerjalid säiliksid ja täidaksid oma eesmärki võimalikult kaua.
Maja seintel on kasutatud avatud pooriga PUR vahtu ning vundament on kaetud suletud pooriga PUR vahuga.
Seinte soojustuskihi paksus on 150mm ning pritsitud nii, et lõikamist oleks minimaalselt. Nii ei tekita me tarbetult jääke ning tellija ei pea jääke kinni maksma.
Maakivi vundament on kaetud 100mm kihiga.

Multipur OÜ

${item.title}
Privaatsustingmused Kasutustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${item.title}