Tehtud tööd

Soojustustooted põranda, seinte, vahelae, vundamendi ja katuse soojustamiseks. Pakume soojustus-ja Polyurea kattematerjale nii eramaja, kortermaja kui ka tööstushoonete mahtude tarbeks.

31.mai 2023 pur vahuga soojustamine

Raili ja Sulev

Võtsin Pureksi meeskonnaga ühendust ja põhiline mure oli meie 90ndatel ehitatud maja soojustuses. Tunda oli seda, kui hommikul teiselt korruselt alla tulin. Korruste vahel võis temperatuuri erinevus olla 4-5 kraadi kindlasti. Saime Pureksi meeskonnaga esialgu kokku ja vaatasime maja üle, saime konsultatsiooni ja nemad hindasid, kuidas on kõige efektiivsem viis maja soojaks ja temperatuur majas ühtlaseks saada. Hiljem, kui tööd pihta hakkasid, nägime et maja vana soojustus oli pea olematu, külmasillad olid tohutud, olime siiamaani lihtsalt õhku kütnud. Esimene hommik peale soojustamist alla tulles olin juba üllatunud, kui ühtlane tundus maja temperatuur. Otsustasime ka maja väljast uuendada ja kogu selle lahenduse saime ka nende poolt. Suhtlus oli meeldiv ja tööd kulgesid sujuvalt, oleme tänulikud ja kuna praegu on suvi, siis naudime oma uut terrassi aga talvel naudime sooja tuba.
06.aug 2022 Fassaad

Suvila Peipsi kaldal

Armas väike suvila otse Peipsi järve kaldal. Maja sai suurele probleemile lahenduse ning maja omaniku sõnul vähenes oluliselt ka maja soojana hoidmise energiakulu.
01.aug 2022 Fassaad Katus

Elamu Harjumaal

Järjekordne õnnestunud projekt energiakulude madalamale viimisest.
Maja soojustamisse tuleb suhtuda, kui investeeringusse. Tihtipeale osutuvad läbimõtlematud tegevused ja odavamad lahendused hiljem kulukamaks. Selle maja puhul vahetati välja vana soojustusmaterjal, mis ei olnud enam just kõige soojapidavam.
02.märts 2022 Katus

Tööstushoone Tartus

Soojustustooted põranda, seinte, vahelae, vundamendi ja katuse soojustamiseks.

Multipur OÜ

${item.title}
Privaatsustingmused Kasutustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${item.title}