Meie ettevõte

Kes me oleme? Millega tegeleme? Miks valida meie teenuseid?


Multipur OÜ on Eesti kapitalile põhinev ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetset ja kiiret PUR vahuga soojustamist. Meie erinevad soojustustooted sobivad põranda, seinte, vahelae või katuse soojustamiseks.Energiasäästlik soojustamine algab Multipur OÜ-st.

Tänapäeva tõhusaim vahend maja soojustamiseks on polüuretaansoojustus (PUR), millega täidetakse seintes olevad õhuvahed ning muudetakse maja õhukindlaks. PUR-isolatsioonvahud soojustavad hoone külmasildadeta ning alandavad kulutused nii küttele kui ka jahutamisele minimaalseks, olles seega ideaalne lahendus näiteks passiivmaja ehitajatele.

Kus kasutada saab?

Meie erinevad soojustustooted sobivad põranda, seinte, vahelae või katuse soojustamiseks. Pakume soojustusmaterjale nii eramaja, kortermaja kui ka tööstushoonete mahtude tarbeks. Meie poolt pakutavaid tooteid võiks nimetada soojustus-süsteemideks, sest lisaks soojustusisolatsioonile on neil veel mitmeid omadusi, mis teevad nende kasutamise lihtsaks ja ilmastikukindlaks. PUR on kõige soojapidavam soojustusmaterjal tänapäeval (λ võib olla kuni 0,019 W/m.K) - see on 2x parem tavalisest soojustusmaterjalist.

PUR vahuga soojustamise eelised