fbpx

Kui palju maja soojustamine maksab?

Maja soojustamine on tänapäeval lihtsamaks muutunud kui kunagi varem. Polüuretaanvaht, nagu ükski teine ​​soojusisolaator, sobib selleks suurepäraselt. Vastupidavaid, praktilisi ja suurepäraseid PUR-vahu omadusi on maailmas kasutatud juba aastaid. Kontrollige, kui palju maksate, otsustades maja selle materjaliga soojustada.

Maja soojustamine – kust alustada?

Ühepereelamu soojustamine on kallis investeering, milleks tuleks põhjalikult valmistuda. Kõigepealt peate enne töö alustamist valima õige isolatsioonimaterjali, kuna teie tulevane elamismugavus sõltub selle omadustest. Nii suur projekt nõuab investeeringuid tahketesse materjalidesse. Ainult sel viisil on võimalik soojustatud hoonele tagada piisav soojus- ja hüdroisolatsioon.

Teiseks tuleks valitud ülesanne professionaalselt täita valida sobiv professionaalide meeskond. Et mitte üle maksta ja mitte hiljem juukseid peast välja rebida, tasub saada aimu, kui palju teenus maksta võib.

Kui palju maksab maja soojustamine polüuretaanvahuga?

Vaid mõni aasta tagasi on vaid rikkad kliendid otsustanud maja vahtmaterjaliga soojustada, sest sellise meetodi hind oli vähemalt kaks korda kõrgem kui traditsioonilistel. See oli seotud näiteks vajadusega importida üksikuid koostisosi Lääne-Euroopast, USA-st või Kanadast. Nüüd on olukord muutunud. Turul tegutseb mitu konkureerivat ettevõtet, kes hoolitsevad klientide eest väga ja proovivad uusi hankida, korraldades laia teabe- ja reklaamikampaaniaga kampaaniaid. Selle tagajärjel on vahu ja töötluse hinnad langenud ning toode konkureerib edukalt teiste isolatsioonimaterjalidega. 

Avatud pooriga Pur vahu hind jääb vahemiku 110-130eur/m3+km .Hind sõltub mahust,keerukusest ja objekti kaugusest.

Suletud pooriga Pur vahu hind jääb vahemiku 200-220eur/m3+km

Samuti hind sõltub objekti suurusest ,keerukuset ja kaugusest.

Miks tasub maja soojustada PUR-vahuga?

Eeliseks on soojustuskiiruse kiirus. Isolatsiooni pritsimiseks ühepereelamu katusele kulub üks päev, traditsiooniliste meetoditega isolatsioon tehakse tavaliselt kolme kuni nelja päeva pärast.

Külasildade kaotamine on veel üks argument polüuretaanvahu kasutamisel maja soojustamiseks. Töövõtjad teavad, et paneelide kujulist materjali on väga keeruline korraldada nii, et ei jääks pragusi. PUR-vahu pihustamise korral väldite sellist probleemi.

Vaht jõuab kergesti isegi raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, paneeli vuukides pole lünki ega paneelide kokkupuudet muu materjaliga. Kasutamise ajal ei muuda PUR-vaht pärast niiskusega kokkupuutumist oma omadusi, see ei tihendu aja jooksul ega oma kalduvust selle mahtu muuta. polüuretaanvahul ei jää tühimike ega pragusi, mis tagab maja energiasäästliku soojustamise.