29.01.2024

Põranda soojustamine

Põranda soojustamine on mõistlik samm neile, kes soovivad säästa tervist, energiat ja raha.
Teie kodu soojuskadu läbi põranda on kuni 15%. Pur vaht on ideaalne materjal põranda soojustamiseks. Seda pihustatakse otse puitpõrandate või betoonpõrandate alla. Materjal koosneb miljonitest mikroskoopilistest rakkudest, mis isoleerivad ja tagavad õhutiheda soojustuskihi, kõrvaldades võimalikud külmasillad.
Konsulteerige meie spetsialistidega.

Kas põranda soojustus annab üldse mingi efekti? 

Jah, ilma põrandasoojustuseta on teie põrand umbes sama temperatuuriga, mis on välistemperatuur. Soojustatud põrand on temperatuurilt lähemal hoone sisetemperatuuridele. Põrandaisolatsioon teeb teie kodu ühtlasi mugavaks ja ka energiatõhusamaks.
Lisaks on pur vahuga soojustatud põrand hea heli isoleerija, vähendades väljast tulevat müra, mis teeb koduse elukeskkonna mugavamaks.
Põrandasisolatsioon võib suvel aidata hoida liigse välise kuumuse teie ruumidest eemal, mis omakorda nõuab jahutusseadmetelt väiksemat pingutust hoida toatemperatuur stabiilsena.

Nõuetekohaselt paigaldatud põrandasisolatsioon võib aidata tihendada auke ja ennetada tõmbetuulte teket, parandades üldist õhupidavust teie kodus. Et garanteerida korralikult paigaldatud põranda soojustus, siis soovitame võtta teenus kogemusega ettevõttelt, kes esialgu hindab teie hoone olemasoleva soojustuse efektiivsust ning seejärel koostab plaani, kuidas ja milliste elementide soojustamisega teha see veel efektiivsemaks.

Kindlasti aitab põranda soojustamine kontrollida siseõhu niiskust, ennetades hallituse ja seente teket. See loob parema siseõhu kvaliteedi, mis on oluline ruumides viibivate inimeste ja loomade hingamisteede probleemide ennetamisel.

Põranda soojustus on vaid üks element kogu maja terviklikust soojustussüsteemist seega hästi isoleeritud kodu on sageli atraktiivsem potentsiaalsetele ostjatele. See võib suurendada teie vara müügiväärtust, kuna ostjad hindavad maja või tööstushoone juures energiatõhusaid omadusi ning seda eriti tänapäeval, kus räägitakse järjest rohkem energiakulude vähendamisest ning selle olulisusest meid ümbritsevale keskkonnale.
Veel lugemist

Multipur OÜ

${item.title}
Privaatsustingmused Kasutustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${item.title}